قوانین نودسرو

 

قوانین خرید لایسنس نود 32 از سایت Nodsrv:

1- در حالت لایسنس ارجینال: آپدیت ها از سرور جهانی Eset می باشد و نودسرو در این روند هیچ گونه دخالتی نداشته و تماماً محصول ارجینال ارائه می شود.

2- این سایت تحت هيچ شرايطي در برابر اتفاقاتی از قبيل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن از بین رفتن پسورد های شما از جمله در بخش eset password Manager و نظیر آن مسئول نمي‌باشد.

3- استفاده اشتراکی از اکانتهای تک کاربره ممنوع بوده و سیستم به صورت خودکار اکانت را مسدود میکنند و هیچ راهی برای بازیابی اکانت وجود ندارد. در صورت نیاز اکانت چند کاربره تهیه نمایید.

4- تمامی اکانت ها فعال می باشد. پس از خرید طبق آموزش موجود در سایت عمل کنید.

5- تضمین بازگشت: به هیچ وجه امکان عودت وجه لایسس اورجینال وجود ندارد چون لایسنس شما مستقیم از eset دریافت می شود طبق قوانین enamd کالاهای یک بار مصرف قابلیت عودت وجه ندارد. لایسنس اورجینال از قبل توسط نودسرو و به نام نودسرو رجیستر شده اند و قابلیت ثبت مجدد نخواهند داشت.

6- تمامی لایسنس های ارائه شده یک ساله و 365 روزه هستند و گاها ممکن است لایسنس ها با تاخیر 1 تا 7 روزه ارائه شوند.

7- در صورتی که هر گونه مشکلی در فعال سازی لایسنس ارجینال وجود دارد باید حداکثر تا 72 ساعت بعد از خرید با پشتیبانی مطرح شود. در غیر این صورت هیچگونه مسئولیتی بابت عدم کارکرد و یا غیرفعال شدن لایسنس برعهده نودسرو نیست.

8- مدت زمان فعال بودن لایسنس و نصب مجدد: با توجه به قانون جدید ایست لایسنس های ارجینال تاحدودی ماهیت یک بار مصرف دارند، یعنی تا 2 هفته پس از خرید لایسنس فرصت دارید تا از لایسنس استفاده کنید و بعد از آن قابلیت نصب مجدد نیز نخواهید داشت. دقت کنید نودسرو هیچگونه مسئولیتی از این بابت نخواهد داشت. اما قبل از تعویض ویندوز با پشتیبانی تماس بگیرید تا در صورت امکان راه حل ارائه شود.

9- لایسنس های ارائه شده فقط برای ویندوز 7، 8، 8.1، و 10 و قابل استفاده است. همچنین در حالت خاص در ویندوز xp سرویس پک 3 نیز قابل استفاده است . قبل از خرید لایسنس از نصب شدن نسخه جدید برنامه روی سیستم اطمینان حاصل کنید. همچنین نسخه اسمارت سکیوریتی پریمیوم پشتبانی نمی شود. جایگزین این نسخه اینترنت سکیوریتی است.

10- دقت کنید بخش parental control را بهتر است فعال نکنید، در غیر این صورت مسئولیت فراموش کردن رمز عبور و عدم امکان بازیابی به عهده کاربر بوده و به دنبال آن حذف نرم افزار به شیوه غیر معمول باعث سوختن لایسنس شما خواهد شد.

امتیاز دهید