بررسی آنتی ویروس ESET 2021 | آیا خوب است؟
فروردین 6, 1400
آموزش ویروس یابی موبایل توسط نود 32 eset mobile security
فروردین 15, 1400

آموزش ویروس یابی با آنتی ویروس نود 32

آموزش اسکن پیشرفته در آنتی ویروس نود 32 و اینترنت سکیوریتی Eset

جزئیات

تنظیمات پیش فرض اسکن برای به حداکثر رساندن عملکرد و امنیت رایانه شما پیکربندی شده است. با این حال ، برای کاهش زمان اسکن و جلوگیری از درگیری منابع سیستم، برخی از گزینه ها در حالت پیش فرض فعال نیستند.. می توانید این گزینه ها را فعال کنید تا اسکن دقیق تری از سیستم خود انجام دهید ، یا پارامترهای اسکن را برای استفاده خاص تعریف کنید.

راه حل

اسکن کامل سیستم را انجام دهید

دقت کنید برای فعال شدن اسکن سیستم شما نیازمند خرید لایسنس نود 32 هستید. برای این منظور می توتنید از صفحه اصلی سایت اقدام کنید.

اسکن رایانه ای استاندارد برخی از اهداف اسکن را که احتمالاً حاوی بدافزار نیستند ، حذف می کند. برای پیکربندی نرم افزار ESET خود برای انجام اسکن از کل سیستم خود ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید .
 2. بر روی Computer scan→ Advanced scans کلیک کرده و گزینه Custom scan را انتخاب کنید

 1. روی نماد چرخ دنده کلیک کنید    و  In-depth scan را  از فهرست کشویی Scan profile انتخاب کنید.

 

 1. تیک کنار Computer  یا This PC بزنید (کاربران ویندوز XP کادر تأیید کنار My Computer را انتخاب کنید ) و سپس روی Scan  کلیک کنید .

اسکن حالت آماده به کار را فعال کنید

می توانید اسکن حالت آماده به کار را فعال کنید تا اسکن خودکار رایانه در مواقعی که بار منابع کمی یا کم است ، تحریک شود. برای انجام این کار ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید .
 2. کلید F5   را فشار دهید  تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.
 3. روی   Detection Engine → Malware scans کلیک کرده و سپس Idle-State Scan
 4. روی نوار لغزنده کنار Enable Idle-state scanning به کار کلیک کنید .

تنظیمات اسکن در حالت بیکار

تنظیمات Idle-state detection را برای زمان شروع اسکن Idle-state ویرایش کنید . به طور پیش فرض ، screen saver, Computer lock و User logoff انتخاب شده اند.

 1. روی OK  کلیک کنید و تغییرات را ذخیره کنید و خارج شوید.

گزینه های پیشرفته اسکن

تنظیمات موجود در پارامترهای ThreatSense به شما امکان می دهد انواع پرونده های بررسی شده توسط اسکنر ، روش های مورد استفاده برای بررسی پرونده ها در هنگام اسکن و اقدامات پیش فرض را در صورت مشاهده تهدید در هنگام اسکن ، تعریف کنید. برای دسترسی به پارامترهای ThreatSense مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید .
 2. کلید F5  را فشار دهید   تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.
 3. روی Detection Engine → Malware scans کلیک کنید

نمایه اصلی انتخاب شده : نمایه های اسکن به شما امکان می دهند یک پیکربندی اسکن داده شده را ذخیره کنید (اهداف اسکن ، روش ها و سایر تنظیمات). می توانید از یکی از پروفایل های اسکن از قبل پیکربندی شده موجود در محصولات ESET (اسکن هوشمند ، اسکن منوی زمینه ، اسکن عمیق یا اسکن رایانه ای Smart scanContext menu scanIn-depth scan) استفاده کنید. برای توصیف پروفایل های اسکن از قبل پیکربندی شده ، به زیر مراجعه کنید:

 • اسکن هوشمند: این نمایه پیش فرض اسکن پیشرفته است. نمایه اسکن هوشمند از فناوری بهینه سازی هوشمند استفاده می کند ، که فایلهایی را که مشخص شده در اسکن قبلی تمیز بودند و از آن اسکن اصلاح نشده اند ، حذف می کند. این امکان را برای کاهش زمان اسکن با حداقل تأثیر بر امنیت سیستم فراهم می کند.
 • اسکن منوی زمینه: می توانید اسکن درخواستی هر پرونده را از منوی زمینه شروع کنید. نمایه اسکن منوی زمینه به شما امکان می دهد پیکربندی اسکن را تعریف کنید که هنگام شروع اسکن از این طریق استفاده می شود.
 • اسکن عمیق: نمایه اسکن عمیق به طور پیش فرض از بهینه سازی هوشمند استفاده نمی کند ، بنابراین هیچ پرونده ای با استفاده از این نمایه از اسکن مستثنی نیست.
 • اسکن رایانه ای: این نمایه پیش فرض است که در اسکن رایانه ای استاندارد استفاده می شود.

لیست نمایه ها : برای ایجاد نمایه های سفارشی متناسب با موارد دلخواه ، روی ویرایش کلیک کنید . برای ایجاد یک نمایه سفارشی ، اینجا را کلیک کنید .

اهداف اسکن: بر روی Edit  کلیک کنید  تا درایوهای محلی ، سیستم و منابع شبکه توسط اسکن بررسی شوند.   برای دسترسی   سریع به منوی کشویی Scan targets ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا By profile settingsRemovable mediaNetwork drives یا  Local drives شود .

پارامترهای ThreatSense

موتور اسکن ESET ThreatSense را می توان پیکربندی کرد تا هنگام انجام اسکن درخواستی ، از تنظیمات سفارشی شما استفاده کند. تغییرات انجام شده در اینجا بر تنظیمات سایر ماژولهای محصول تأثیری نخواهد داشت (به عنوان مثال ، اگر اسکن رسانه قابل جابجایی را در اینجا غیرفعال کنید ، در محافظت از سیستم فایل Real-time همچنان فعال خواهد بود.

یک نمایه اسکن سفارشی ایجاد کنید

 1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید .
 2. کلید  F5 را فشار دهید   تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.
 3. روی Detection Engine → Malware scans کلیک کرده و سپس Edit  را انتخاب کنید.

نام نمایه جدید را در قسمت مورد نظر تایپ کرده و روی Add  کلیک کنید و ok کنید

نمایه جدید خود را در منوی کشویی Selected profile  انتخاب کنید.

 برای خروج از تنظیمات پیشرفته ، نمایه خود را پیکربندی کرده و  OK را کلیک کنید  .

 


نحوه پاك كردن ويروس با نود 32 آموزش ویروس کشی با eset smart security نحوه پاك كردن ويروس با نود 32 ورژن 13 14 15 آموزش ویروس کشی با eset smart security آموزش کار با آنتی ویروس eset internet security آموزش کار با آنتی ویروس نود 32 نحوه ویروس کشی با نود 32 ورژن 10 آموزش ویروس کشی با نود 32 ورژن 8 همه چیز در مورد انتی ویروس نود 32 آموزش کار با آنتی ویروس eset internet security آموزش ویروس کشی کامپیوتر ویندوز 7 آموزش کار با آنتی ویروس eset smart security

دیدگاه ها بسته شده است