خطای this product will no longer be supported
رفع خطای ✔️❤️ This product is no longer supported on outdated Microsoft Windows ویندوز 7 نود 32
می 6, 2021
آموزش حذف ویروس با نود 32
آموزش حذف‌ ویروس با نود ۳۲ | آموزش ویروس یابی با نود 32
ژوئن 8, 2021

معرفی بهترین آنتی ویروس های 2021

در این مطلب تصمیم داریم ، به معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021 برای شما کاربران عزیز بپردازیم . در آخر مطلب شما قادر خواهید بود از میان آنتی ویروسهای مورد بحث شده‌ یک ورژن را گزینش بکنید و ایمنی کامپیوتر خودتان را فراهم شدن بکنید . با دقت به توسعه فن‌آوری و تلفن های همراه و در نهایت زیاد شدن بد افزارها و ویروسها کامپیوتر های جدید نیاز‌مند‌ یک ضد ویروس قوی می باشند .

ویروس کامپیوتری یعنی چه ؟
ویروس یک بدافزار می باشد که به رایانه ها راه‌ یافته و موجب پیدایش بی‌نظمی در آنها می گردند . با دقت به اینکه داده‌های سیو شده‌ در کامپیوتر ها از ارزش بسیاری برای مشتری ها برخوردار‌ هستند‌ . از این رو همواره احتیاج به یک برنامه برای پاک کردن ویروسها و حفاظت از سیستم خواهیم داشت . در ادامه‌ مطلب تصمیم داریم 5 تا از خوب ترین برنامه های آنتی ویروس‌ دنیا را مطالعه کرده و برتری‌ها و بدی‌های آنها را فهرست کنیم .

1 – آنتی ویروس ESET

کمپانی در سال 1992 در نتیجه‌ ترکیب‌ گشتن دو کمپانی به وجود آمد . یکی از مشهور ترین تولیدات این کمپانی ضد ویروس ESET می باشد که خودش حاوی سه ورژن اینترنت سکیوریتی ، آنتی ویروس‌ و اسمارت سکیوریتی است . ایست با کسب جوایز متنوع سبب گشته تا تعداد‌ یوزرهای بسیاری به دست آورد . با دقت به راندمان راضی‌کننده و بی‌نهایت مطلوب این برنامه ویروس یاب، جوایز و گواهینامه‌های متعددی از موسسه ویروس Av -Comparatives می‌توان ایست را عالی ترین آنتی‌ ویروس معرفی‌ نمود .
به فرموده خیلی از از کارشناسان ، برترین برنامه امنیتی جهان ورژن اینترنت سکیوریتی می باشد چون در حالی که کم حجم‌ بودن‌ دارای توان خیلی زیادی می باشد و هوش‌ مصنوعی‌ آن امکان شناسایی هر نوع ویروس و بد افزاری را دارد. برای کارآمد سازی آنتی ویروس‌ نود 32 احتیاج به خرید لایسنس نود ۳۲ می باشد. قطعا با یک مرحله اسکن ، سیستم شما را در مقابل همگی اطلاعاتتان از تهدیدات پاکسازی می‌کند . در یک جمله می‌توان نقل کرد : NOD32 یک آچار فرانسه بسیار خوب برای کامپیوتر شماست .

دانلود رایگان آنتی ویروس ESET

خرید لایسنس نود ۳۲

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

2 – آنتی ویروس‌ BitDefender

ضد ویروس بیت دیفندر پیشقدم در ارایه برنامه های ضد بدافزار و ضد ویروس خواهد بود . افزون بر 500 میلیون یوزر در جهان از ضد ویروس بیت دیفندر برای حفاظت اداری و در خانه بکارگیری می کنند . راه‌ کار‌های‌ امنیتی بیت دیفندر بازه وسیعی از تولیدات را برای مهیا نمودن امنیت برای مشتری های خانگی‌ ، اداره های متوسط‌ و درشت میسر کرده است‌ . تولیدات ضد ویروس بیت دیفندر با خصوصیاتی مانند ضد بدافزارها ، ضد ویروس ، آنتی فیشینگ ، نظارت والدین ، دیوار آتش‌ ، پرداخت ایمن ، کیف‌ پول‌ ایمن و . . . هرچیزی را که برای حفاظت از شما در فضای اینترنتی ضرورت دارد را پیش روی شما می گزارد .

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

 

3 – آنتی ویروس‌ Kaspersky

برنامه امنیتی ضد ویروس شرکت Kaspersky به عنوان یکی از مشهور ترینها در بین کاربران‌ بکارگیری قرار می شود . ضد ویروس عالی پرقدرت Kaspersky AntiVirus که از ظاهر کاربری جدیدی هم استفاده می برد قادر‌ خواهد بود تا با داشتن سرعت‌ خوب ، پایگاه داده پرقدرت از همه فایلهای ویرانگر و آپدیت های دائمی و تند امنیتی همیشگی و مثال‌ زدنی را برای یوزرها به همراه آورد . اختلاف بسته‌ امنیتی با Antivirus در این می باشد که در بسته‌ Internet Security موردهای خاصی که برای کاربرانی که پیوسته با اینترنت سر و کار‌ دارند به درد بخور تر می باشد ، ولی شکی نخواهد بود که ضد ویروس کسپر هم یکی از قدرتمندترینها شمرده می گردد .

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

 

4 – آنتی ویروس‌ Avira

آنتی ویروس‌ آویرا . ضد ویروس Avira Premium Security Suite یکی از تولیدات شرکت Avira GmbH می باشد . . جالب‌ می باشد بدانید که این کمپانی بیشتر از 100 میلیون یوزر و 300 کارمند در همه جهان داراست . Avira AntiVirus آنتی ویروس‌ جامع برای رایانه های ویندوزی و یونیکس در شبکه‌ خواهد بود و در جلوی همه تهدیدات امنیتی ویروسها ، کرم‌ها‌ ، تروجانها ، هکرها و . . . حفاظت می کند‌ . تنظیمات و مدیریت ضد ویروس Avira AntiVirus از توسط کنسول مدیریتی آویرا (SMC) هم به شکل تمرکزیافته و یکپارچه در کل کانال شایسته اعمال خواهد بود .ضد ویروس آویرا عالی شیوه و پرقدرت هست و هیچگونه سربارگذاری روی کامپیوتر ها نخواهد داشت . با بکارگیری از فن‌آوری AHeAD ، این کالا قادر‌ به شناخت ویروسهای ناشناس تازه خواهد بود .

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

5 – آنتی ویروس‌ F-Secure

ضد ویروس اف سکیور شرکتی ارزشمند و قوی در سرزمین فنلاند می باشد که از سال ۱۹۸۸ در عرصه ساختن تولیدات ایمنی سایبری از جمله ضد ویروس فعالیت دارد‌ . ضد ویروس اف سکیور در شش سال پسین همیشه به عنوان قدرتمندترین ضد ویروس رده اداری جهان در آزمایش های AV -Test معرفی‌ گشته است‌ . شرایط‌ و تدبیر های فنلاند و دوری آن از بازی‌‌های‌ دیپلماتیک ، ضد ویروس اف سکیور را به یکی از شایسته اعتمادترین تولیدات ایمنی سایبری برای شرکت‌‌ها‌ و اداره هایی که نیاز‌ به اطمینان در کنار‌ بهترین‌ ایمنی را دارند مبدل کرده است‌ .

کارشناسان فنی F -Secure افزون‌تر از هر کمپانی امنیتی اروپایی دیگر در پژوهش‌ها و شناخت جرایم سایبری تلاش کرده اند . تکنولوژی خیلی حرفه‌ای شرکت اف سکیور با بهره برداری از تجربیات نیروی انسانی و تولید کردن فن‌آوری یادگیری‌ ماشین‌ سبب پویایی بیشتر از گدشته در این کمپانی امنیتی تبدیل شده شد . نمایندگان این شرکت آموزش‌های‌ فنی واجب را دیده‌ و دارای مدرک‌های امنیتی ، فنی و فروش می باشند.

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

معرفی بهترین آنتی ویروس ها 2021

 

نتیجه گیری کلی

در این مطلب 5 ضد ویروس مطرح جهان را شرح کردیم . اگرچه شاید در این فهرست برنامه های دیگر را جا انداخته باشیم . منتها کوشش کردیم قوی ترین را به لحاظ‌ تعداد‌ نصب شدن و توان نرم افزار توضیح دهیم.