og nod32 antivirus -
دانلود ESET NOD32 Antivirus 15 【جدیدترین نود 32 ❤️】
فروردین 24, 1400
PANEL_ANTITHEFT_SIGNIN
آموزش فعال سازی ضد سرقت نود 32 یا اینترنت سکیوریتی Anti-Theft
فروردین 24, 1400

راه اندازی منطقه مطمئن (Trusted zone setup) در نود 32

DIALOG_EPFW_TRUSTED_ZONE

پیکربندی شبکه های متصل برای محافظت از رایانه در محیط شبکه ضروری است. با پیکربندی مناطق معتمد برای اشتراک گذاری ، می توانید به سایر کاربران اجازه دسترسی به رایانه خود را بدهید. روی

Setup > Network protection > Connected networks

کلیک کنید و روی پیوند زیر شبکه متصل کلیک کنید. در یک پنجره گزینه هایی نمایش داده می شود که به شما امکان می دهد شبکه انتخابی را به عنوان معتمد پیکربندی کنید.

به طور پیش فرض ESET Internet Security هنگام شناسایی یک منطقه جدید از تنظیمات ویندوز استفاده می کند. برای نمایش پنجره محاوره ای هنگام شناسایی یک منطقه جدید ، نوع محافظت از شبکه های جدید را تغییر دهید تا از کاربر در شبکه های شناخته شده بخواهید. هر زمان رایانه شما به شبکه جدیدی متصل شود ، تشخیص منطقه قابل اعتماد انجام می شود. بنابراین ، معمولاً نیازی به تعریف مناطق مطمئن نیست.

DIALOG_EPFW_TRUSTED_ZONE

هشدار : یک پیکربندی نادرست منطقه قابل اعتماد ممکن است خطری امنیتی برای رایانه شما ایجاد کند.

توجه داشته باشید : به طور پیش فرض ، ایستگاه های کاری از یک منطقه معتمد به فایل ها و چاپگرهای مشترک دسترسی دارند ، ارتباطات RPC ورودی را فعال کرده و اشتراک رایانه از راه دور را دارند.

آموزش فعال سازی ضد سرقت نود 32 یا اینترنت سکیوریتی Anti-Theft

توجه: این آموزش در کشور ما به صورت دقیق کار نمیکند و ممکن است رایانه در صورت اشتباه قفل گردد. پس با احتیاط عمل کنید.

برای محافظت از رایانه در صورت سرقت ، از گزینه های زیر استفاده کنید تا رایانه خود را با ESET Anti-Theft ثبت کنید.

1- پس از فعال سازی موفقیت آمیز نرم افزار توسط لایسنس ارجینال، روی Enable Anti-Theft کلیک کنید تا ویژگی های ضد سرقت ESET برای رایانه ای که به تازگی ثبت نام کرده اید فعال شود.

2- اگر پیام ESET Anti-Theft is available را در صفحه اصلی برنامه ESET Internet Security می بینید می توانید این ویژگی را برای رایانه خود فعال کنید. روی کلیک کنید Enable ESET Anti-Theft تا رایانه خود را ثبت کنید.

3- از پنجره اصلی برنامه بر روی کلیک کنید Setup > Security tools روی MODULE_INACTIVE در کنار ESET Anti-Theft کلیک کنید و دستورالعمل های موجود در پنجره بازشونده را دنبال کنید.

PANEL_ANTITHEFT_SIGNIN

توجه داشته باشید : ESET Anti-Theft از ویندوز سرور پشتیبانی نمی کند.

توجه داشته باشید : ESET Anti-Theft در کشور ما به درستی عمل نمی‌کند پس آن را فعال نکنید.

 

دیدگاه ها بسته شده است