11 -
بررسی آنتی ویروس ESET 2021 | آیا خوب است؟
فروردین 6, 1400
word image 24 -
آموزش ویروس یابی موبایل توسط نود 32 eset mobile security
فروردین 15, 1400

آموزش ویروس یابی با آنتی ویروس نود 32 {بهترین آموزش}

word image -

آموزش اسکن یا ویروس یابی کامپیوتر در آنتی ویروس نود 32 و اینترنت سکیوریتی Eset

دقت کنید قبل از اینکه اقدام به اسکن سیستم خود کنید نیاز است تا یک نسخه نصب شده و کاملا فعال آنتی ویروس را برای ادامه مراحل اجرا کنید. در صورتی که هنوز آنتی ویروس نود 32 نصب نکرده اید اقدام به دانلود نود 32 کرده و پس از خرید لایسنس نود 32 ارجینال ادامه مراحل را دنبال کنید. همچنین در صورتی که از قبل یک نسخه فعال برنامه را دارید میتوانید ادامه مراحل را دنبال کنید.

 

آیا نیاز هست که همیشه اسکن دستی سیستم را انجام دهم؟

خیر نیاز به اسکن دستی نیست ولی در صورتی که قصد دارید اینکار را انجام دهید هم ایرادی ندارد. بعد از نصب و فعال سازی آنتی ویروس ارجینال اسکن سیستم خودکار انجام می شود. همچنین در صورتی که یک هارد یا فلش یا گوشی موبایل به سیستم وصل می کنید از این طریق میتوانید آن را اسکن کنید تا از بابت حذف شدن همه ویروس ها اطمینان حاصل کنید.

 

شروع آموزش ویروس یابی یا اسکن توسط آنتی ویروس نود 32

برای اسکن کامل سیستم یا درایور ها مراحل زیر را دنبال کنید:

دقت کنید برای فعال شدن اسکن سیستم شما نیازمند خرید لایسنس نود 32 هستید. برای این منظور می توتنید از صفحه اصلی سایت اقدام کنید.

 

برای اسکن کامپیوتر دو راه کار وجود دارد :

حالت اول اسکن خودکار (ساده تر):

برای شروع اسکن یا ویروس یابی کامپیوتر تفاوتی ندارد که ویندوز 7 دارید یا ویندوز 8 دارید یا ویندوز 10 دارید و یا ویندوز 12 کافی است پس از نصب eset مراحل زیر را دنبال کنید :

 1. پنجره اصلی برنامه ESET خود را باز کنید .
 2. بر روی Computer scan→ Scan your computer کلیک کنید.آموزش ویروسیابی با نود 32
 3. اسکن خودکار سیستم شما شروع شده و در زیر می توانید وضعیت اسکن و ویروس یابی آنتی ویروس نود 32 را مشاهده کنید2 -
 4. در صورتی که قصد دارید عملیات اسکن سیستم را متوقف کنید کافی است تا روی Pause و Cancel کلیک کنید.
 5. بعد از اینکه اسکن سیستم تمام شد، پنجره گزارش وضعیت اسکن به شما نمایش داده خواهد شد. که شامل تعداد موارد اسکن شده و فایلهای آلوده و ویروسی یا تمیز شده و … هست. که نیاز است تا برای مشاهده کامل گزارش روی گزینه Show log بزنید3 -
 6. پنجره Computer scan شامل گزارش کامل خواهد بود. کار خاصی نیاز نیست انجام شود و تا این مرحله ویروسیابی و حذف ویروس ها انجام شده است و می توانید آنتی ویروس را ببندید.
ویروس کشی لپ تاپ با eset

ویروس کشی لپ تاپ با eset

حالت دوم اسکن پیشرفته:

اسکن رایانه ای استاندارد برخی از اهداف اسکن را که احتمالاً حاوی بدافزار نیستند ، حذف می کند. برای پیکربندی نرم افزار ESET خود برای انجام اسکن از کل سیستم خود ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید .
 2. بر روی Computer scan→ Scan your computer کلیک کرده و گزینه Custom scan را انتخاب کنید

word image 12 -

 1. روی نماد چرخ دنده کلیک کنید   word image 13 -  و  In-depth scan را  از فهرست کشویی Scan profile انتخاب کنید.

word image 14 -

 

 1. تیک کنار Computer  یا This PC بزنید (کاربران ویندوز XP کادر تأیید کنار My Computer را انتخاب کنید ) و سپس روی Scan  کلیک کنید .

word image 15 -

اسکن حالت آماده به کار را فعال کنید

می توانید اسکن حالت آماده به کار را فعال کنید تا اسکن خودکار رایانه در مواقعی که بار منابع کمی یا کم است ، تحریک شود. برای انجام این کار ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید .
 2. کلید F5   را فشار دهید  تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.
 3. روی   Detection Engine → Malware scans کلیک کرده و سپس Idle-State Scan
 4. روی نوار لغزنده کنار Enable Idle-state scanning به کار کلیک کنید .

تنظیمات اسکن در حالت بیکار

تنظیمات Idle-state detection را برای زمان شروع اسکن Idle-state ویرایش کنید . به طور پیش فرض ، screen saver, Computer lock و User logoff انتخاب شده اند.

 1. روی OK  کلیک کنید و تغییرات را ذخیره کنید و خارج شوید.

word image 16 -

گزینه های پیشرفته اسکن

تنظیمات موجود در پارامترهای ThreatSense به شما امکان می دهد انواع پرونده های بررسی شده توسط اسکنر ، روش های مورد استفاده برای بررسی پرونده ها در هنگام اسکن و اقدامات پیش فرض را در صورت مشاهده تهدید در هنگام اسکن ، تعریف کنید. برای دسترسی به پارامترهای ThreatSense مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید .
 2. کلید F5  را فشار دهید   تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.
 3. روی Detection Engine → Malware scans کلیک کنید

word image 17 -

نمایه اصلی انتخاب شده : نمایه های اسکن به شما امکان می دهند یک پیکربندی اسکن داده شده را ذخیره کنید (اهداف اسکن ، روش ها و سایر تنظیمات). می توانید از یکی از پروفایل های اسکن از قبل پیکربندی شده موجود در محصولات ESET (اسکن هوشمند ، اسکن منوی زمینه ، اسکن عمیق یا اسکن رایانه ای Smart scanContext menu scanIn-depth scan) استفاده کنید. برای توصیف پروفایل های اسکن از قبل پیکربندی شده ، به زیر مراجعه کنید:

 • اسکن هوشمند: این نمایه پیش فرض اسکن پیشرفته است. نمایه اسکن هوشمند از فناوری بهینه سازی هوشمند استفاده می کند ، که فایلهایی را که مشخص شده در اسکن قبلی تمیز بودند و از آن اسکن اصلاح نشده اند ، حذف می کند. این امکان را برای کاهش زمان اسکن با حداقل تأثیر بر امنیت سیستم فراهم می کند.
 • اسکن منوی زمینه: می توانید اسکن درخواستی هر پرونده را از منوی زمینه شروع کنید. نمایه اسکن منوی زمینه به شما امکان می دهد پیکربندی اسکن را تعریف کنید که هنگام شروع اسکن از این طریق استفاده می شود.
 • اسکن عمیق: نمایه اسکن عمیق به طور پیش فرض از بهینه سازی هوشمند استفاده نمی کند ، بنابراین هیچ پرونده ای با استفاده از این نمایه از اسکن مستثنی نیست.
 • اسکن رایانه ای: این نمایه پیش فرض است که در اسکن رایانه ای استاندارد استفاده می شود.

لیست نمایه ها : برای ایجاد نمایه های سفارشی متناسب با موارد دلخواه ، روی ویرایش کلیک کنید . برای ایجاد یک نمایه سفارشی ، اینجا را کلیک کنید .

word image 18 -

اهداف اسکن: بر روی Edit  کلیک کنید  تا درایوهای محلی ، سیستم و منابع شبکه توسط اسکن بررسی شوند.  word image 19 -  برای دسترسی   سریع به منوی کشویی Scan targets ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا By profile settingsRemovable mediaNetwork drives یا  Local drives شود .

پارامترهای ThreatSense

موتور اسکن ESET ThreatSense را می توان پیکربندی کرد تا هنگام انجام اسکن درخواستی ، از تنظیمات سفارشی شما استفاده کند. تغییرات انجام شده در اینجا بر تنظیمات سایر ماژولهای محصول تأثیری نخواهد داشت (به عنوان مثال ، اگر اسکن رسانه قابل جابجایی را در اینجا غیرفعال کنید ، در محافظت از سیستم فایل Real-time همچنان فعال خواهد بود.

word image 20 -

یک نمایه اسکن سفارشی ایجاد کنید

 1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید .
 2. کلید  F5 را فشار دهید   تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.
 3. روی Detection Engine → Malware scans کلیک کرده و سپس Edit  را انتخاب کنید.

word image 21 -

نام نمایه جدید را در قسمت مورد نظر تایپ کرده و روی Add  کلیک کنید و ok کنید

word image 22 -

نمایه جدید خود را در منوی کشویی Selected profile  انتخاب کنید.

word image 23 -

 برای خروج از تنظیمات پیشرفته ، نمایه خود را پیکربندی کرده و  OK را کلیک کنید  .

 


نحوه پاك كردن ويروس با نود 32 آموزش ویروس کشی با eset smart security نحوه پاك كردن ويروس با نود 32 ورژن 13 14 15 آموزش ویروس کشی با eset smart security آموزش کار با آنتی ویروس eset internet security آموزش کار با آنتی ویروس نود 32 نحوه ویروس کشی با نود 32 ورژن 10 آموزش ویروس کشی با نود 32 ورژن 8 همه چیز در مورد انتی ویروس نود 32 آموزش کار با آنتی ویروس eset internet security آموزش ویروس کشی کامپیوتر ویندوز 7 آموزش کار با آنتی ویروس eset smart security آموزش ویروس کشی فلش آموزش ویروس کشی گوشی آموزش ویروس کشی کامپیوتر آموزش ویروس کشی لپ تاپ آموزش ویروس کشی گوشی سامسونگ آموزش ویروس کشی فلش با گوشی آموزش ویروس کشی در ویندوز 10 آموزش ویروس کشی کامپیوتر ویندوز ۷ آموزش ویروس کشی فلش در ویندوز 10 آموزش ویروس کشی ویندوز 7

دیدگاه ها بسته شده است